O nás

Kdo jsme?

Jsme původem rodinná firma z Měcholup u Nepomuka, která vznikla v roce 1990, a od té doby se věnujeme výroby pružin na zakázku.

Za více než tři desetiletí se nám podařilo pérovnu postupně rozšířit a posunout po technologické i organizační stránce na takovou úroveň, že dokážeme vyhovět prakticky všem zájemcům o na zakázku vyrobené pružiny. V současnosti se zabýváme výrobou všech druhů pružin a nabízíme je v širokém rozsahu rozměrů a provedení. Problém pro nás nepředstavuje ani kusová výroba pružin, ani výroba velkých sérií.

Vybavení naší provozovny navíc stále inovujeme, abychom byli schopni dodávat zákazníkům pružiny nejvyšší kvality v co nejkratším čase a díky tomu může společnost růst.

Ať už máte jakékoliv přání týkající se výroby pružin, ozvěte se nám a vaši představu společně jistě dokážeme zrealizovat. Rádi vám pomůžeme s volbou pružin či jejich návrhem pro váš projekt.

Rodinná tradice

Společnost Elastic je na trhu od roku 1990, kdy se manželé Dytrychovi pustili do společného podnikání. Josef i Věra Dytrychovi měli s vývojem a výrobou pružin v té době bohaté zkušenosti, proto byl vznik firmy krokem k tomu budovat vlastní společnost a pracovat na přátelských a dlouhodobých vztazích s jejich klienty. Tento přístup si držíme dodnes.

„Kvalitní pružiny dodané ve smluveném termínu, jsou pro nás klíčové“

0
Spokojených zákazníků v roce 2023
0
Tun pružin vyrobených v roce 2022
0
Let dlouhá tradice

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás: