Talířové pružiny

Popis produktu

Talířové pružiny mají tvar prstencového kotouče a jsou zatěžovány silami, které působí ve směru jejich osy. Mezi jejich hlavní charakteristiky patří vysoká stálost při proměnlivém i trvalém zatížení a efektivita využití prostoru, když i na malém prostoru lze dosáhnout velké vymezovací síly při velmi malém stlačení. Talířové pružiny je možné vrstvit na sebe pro snadnou regulaci vymezovací síly.

Po vnějším i vnitřním obvodu talířových pružin dokážeme zhotovit prolisy tvaru drážek apod. Prohlé talířové pružiny po tepelném zpracování stlačujeme na dosed pro dosažení požadované výšky a vyloučení následné deformace.

K výrobě talířových pružin používáme různé druhy plochých pružinových materiálů. Zajišťujeme kompletní výrobu dílů včetně tepelného zpracování v elektrických pecích také kalení a popouštění na požadovanou tvrdost, obvykle 44–47 HRC. Po tepelném zpracování vždy provádíme zkoušku tvrdosti. Materiál plochých pružin naší výroby pochází od prověřených dodavatelů, kteří splňují veškeré požadavky na jakost stanovenou podle řady norem ISO 9000.

Materiály

Rozměry

Tvar

Jak objednat

Objednat můžete osobně, nebo mailem. Při osobním jednání probíhají všechny úkony spojené s objednáním, platbou i odběrem zboží v jediné kanceláři a to velmi briskně.

Postup:

Cena

Termín

Doprava a platba

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás: